Wij hadden een vroege check in. Wij waren nog eerder en mocht al de tent in. Er was miscommunicatie over dat de tent al schoongemaakt was maar was niet zo. Er was een zeer vriendelijke mevrouw die haar excuus aanbood en wij mochten in het restaurant lekker wat gaan drinken op hun kosten. Dit was top geregeld en een uur later werd ik gebeld dat de tent klaar was en hadden we een hele fijne en brandschone tent! De ontvangst was ondanks miscommunicatie toch helemaal top. Het park is mooi en schoon, vriendelijk personeel, hele mooie receptie en streekwinkel, ontzettend leuke faciliteiten die je kunt huren, leuk zwembad en fijn restaurant. De ligging is prachtig. Het is erg jammer dat de 4 nachten voorbij zijn. Wij hadden veel langer willen blijven omdat het fantastisch was!!!
Juni 2025 - Daniëlle B.
Alle faciliteiten en de verschillende verblijftenten en huisjes.
Mei 2025 - Alexander S.
Graffiti workshop, vuurtje stoken en de green buggy!
April 2025 - Maud J.
Super fijn
April 2025 - Esther B.
Alles!
April 2025 - Maike S.
Gernell war alles wirklich top aber es wäre schön gewesen eine vernünftige Heizung zu haben wir haben noch nie so gefroren. Das war wirklich doof. Außerdem war direkt vor unserem Haus eine Baustelle sodass wir morgens ganz früh geweckt wurden 😔 aber ansonsten war es eine sehr schöne Unterkunft
Oktober 2024 - Jana K.
Geen recensie achtergelaten
September 2024 - Eijk V.
Heerlijke sfeer, de app is handig en top ;). De tent super mooi en leuk. In elk weer. We hebben 30 graden gehad en noodweer met harde wind en stortbuien. De accommodatie bleef net zo leuk. Veel gebruikgemaakt van de faciliteiten en in de omgeving zitten zoveel leuke dingen. Bovendien is het park ook een droom voor kinderen. Super!
Augustus 2024 - Marie-Claire R.
Geen recensie achtergelaten
Juli 2024 - Willem V.
Geen recensie achtergelaten
Juli 2024 - Sabrina V.
Geen recensie achtergelaten
Juli 2024 - Ellie C.
Ecodome was top, kinderen vonden het fantastisch! Faciliteiten en liggen waren super ondanks het weer wat wisselvallig was. Maar door de overdekte faciliteiten was het top!
Mei 2024 - Rob O.
Veel faciliteiten ook voor als het slecht weer is (waar wij gelukkig geen last van hadden 😊). Prijzen van activiteiten en verhuur zijn goed. Van restaurant en winkel echter aan de hoge kant. Leuk park voor zowel kinderen als volwassenen.
Mei 2024 - Maartje v.
Ontspannen, tijd voor elkaar, mooie Riverdome
Mei 2024 - Janine H.
Der Park und dir Umgebung
April 2024 - Yvonne S.