Happy Oak Lodge met hottub | 4 personen
- Home
- Zoek & Boek
- Happy Oak Lodge met hottub | 4 personen
Wij hebben de escape kist gehuurd, hartstikke leuk en een aanrader voor groepen die van spelletjes houden!
Januari 2023 - Carmen B.
fijn huisje hottub was geweldig ,we hebben genoten
Januari 2023 - Nico v.
Het huisje en de hottub
Januari 2023 - marcella D.
Hottub was super. Hout werd altijd netjes gebracht en aangevuld. Spelletjes die konden huren waren erg leuk. We kregen heerlijke oliebollen en cupcakes! Super.
Januari 2023 - Matthijs K.
Fijn huisje met hot tub. Goede ontvangst leuke details. Zweedse fakkel, choco enz. Huisje compleet!
December 2022 - Jannette V.
Wat hebben we genoten van het Slow Living!!! Bij aankomst stond de hot tub al aan, super. En wat een service, aan alles wordt gedacht. Fijn ontvangst met warme chocolademelk. En nog een Zweedse fakkel om 's avonds aan te stekken. De volgende dag extra hout geleverd, zonder het te vragen. Erg fijn. En wat is iedereen gemoedelijk!! Wij zijn weer opgeladen
December 2022 - Sabrina d.
Ik had een ander huisje gehuurd. Alleen was het te koud en hebben we een ander huisje gekregen. Prachtig en luxe. Alleen was ik daarvan niet op de hoogte gebracht. Ik had wat stress van omdat het een verjaardagsweekendje was en ik bang was dat door de vergissing wij weer uit het huisje moesten. Maar het het was een upgrade. Erg fijn en een super service.
November 2022 - Jacqueline Z.
Leuk huisje, heerlijk gebruik van de hottub. Fijne binnenspeeltuin.
November 2022 - Renate S.
Wat niet? Een heerlijk huisje! Meer dan genoeg te doen, top!
Oktober 2022 - Remco G.
De vriendelijke en rustige sfeer, Hottub en mooie omgeving.
Oktober 2022 - Sven D.
de hot-tub! fijn park, mooie speeltuinen
September 2022 - Janne M.
Wij zaten in de Happy Oak Lodge, een mooi nieuw huisje met een heerlijke hottub. De bedden sliepen lekker, douche en keuken voldeden prima en het was fijn dat we op de tv konden inloggen op onze favoriete kijkapps, zodat we een goede film konden kijken terwijl de tub verwarmd werd. Daarna heerlijk gebadderd in het maanlicht. De volgende ochtend was het water nog steeds lekker warm, dus hup: er weer in, nu bij zonlicht en met zicht op staartmeesjes en een eekhoorn. Het park oogt mooi groen en verzorgd en het personeel is vriendelijk. We hebben gebruik gemaakt van een Green Buggy, een Regge punter en de bowlingbaan. Van tevoren hadden we al allerlei tripjes in de omgeving bedacht voor dit weekend, maar door al deze faciliteiten zijn we het park nauwelijks nog af geweest! Zeer tevreden.
September 2022 - Claudia C.
De leuke, gemoedelijke en ontspannen sfeeer. Het begint al met de originaliteit met boeken zoals ‘zon garantie’ etc. Tevens ook leuke en originele mailtje voor je vakantie zoals spotify playlist etc. Complimenten aan het personeel wat alles in het werk stelt met een grote glimlach voor een aangenaam verblijf. (Je merkt de leuke en gezellige sfeer onderling Bovenstaande punten onderscheid jullie echt van een heleboel andere parken.
Augustus 2022 - Frank R.
Geen recensie achtergelaten
Augustus 2022 - Dennis R.
De Hot Tub was erg ontspannend. En accommodatie was ook perfect.
Augustus 2022 - Mark S.