Mölke
Award Winning Concept!

Baby- & kinderbungalow met warme bubbeltub I 5 personen

Beschikbaarheid

Locatie

Overijssel, Zuna. Ken jij Zonnig Zuna ☀️ al? Prik je datum!

 

Voorzieningen

Type verblijf

  1. Vakantiehuizen met wellness
  2. Kinder- en babybungalows

Wellness & sanitair

  1. Sanitair: Douche, toilet en wastafel
  2. Jacuzzi
  3. Babybadje
  4. Wasmachine in de accommodatie

Kids

  1. Babybedje aanwezig
  2. Kinderstoel aanwezig
  3. Kinderservies aanwezig
  4. Babybox aanwezig
  5. Babyaankleedkussen aanwezig
  6. Familiespelletjes aanwezig
  7. Gratis WiFi
  8. Speelmogelijkheden in de buurt

Slaapkamer

  1. Boxspringmatrassen
  2. Bedlinnen aanwezig
  3. 3 Slaapkamers

Keuken

  1. Keukenlinnen bij te boeken
  2. Vaatwasser
  3. Magnetron
  4. Nespresso
  5. Kookgelegenheid
  6. Keukeninventaris
  7. Koel/vries combi

Woonkamer

  1. TV

Ligging & buiten

  1. Autovrij plekje
  2. Parasol
  3. Ligstoelen (2x)
  4. Ruimtelijk plekje met fijne tuin
  5. Terras met meubilair

Huisdieren

  1. Huisdiervrij

Algemeen

  1. Rookvrij
  2. Voorkeurslocatie
  3. Gratis WiFi
 

Omschrijving

De perfecte accommodatie met bubbeltub voor gezinnen met jonge kinderen 🧒

Deze 5-persoons bungalow is perfect voor families met kleine kinderen en baby's. Het huisje heeft een ruime tuin met een bubbeltub die altijd 38 graden is en vrij uitzicht op een weiland met dieren. In de winter staan er regelmatig paarden en in de zomer ook schaapjes.

De bungalow is voorzien van een gezellig gethematiseerde woonkamer, een luxe ingerichte keuken en drie gethematiseerde slaapkamers. In de bungalow vind je een volledig ingerichte babykamer met ledikantje, commode, badje en box. Daardoor is het huisje zeer geschikt voor onze allerkleinste gasten. De knusse ouderslaapkamer heeft directe verbinding met de babykamer; wel zo handig! Ook is er een slaapkamer met een stapelbed voor 2 kinderen.

Direct voor deze bungalow is er voor de allerkleinsten een speelplaats gelegen. Het is mogelijk om met voorkeur te reserveren zodat je vanuit je bungalow zicht op het speeltuintje kunt houden.

Energielabel:

9 recensies


  1. 8

    De accommodatie was erg fijn, van alle gemakken voorzien als je met een baby bent.

    Juli 2025 - Martje K.

  2. 8,5

    De mail die ik vooraf kreeg met het Twentse dialect heb ik zo om moeten lachen! Voelde me meteen welkom en betrokken. Heel persoonlijk allemaal. De app werkte ook heel fijn. De timing van de berichten vond ik perfect, dus net voor ons verblijf en voor vertrek. Nog nooit zo goed meegemaakt. De bubbletub was zeker favoriet! De hoeveelheid aan speeltuinen, de hangmatten, georganiseerde boottochtje, de omgeving, het strandje aan de Regge, de sfeer op de camping, zo gezellig met al die sfeerverlichting, slingers en zitjes overal. Heel leuk gedaan! Leuk ook dat we een speelgoedbox konden huren. Super vriendelijke mensen, heel gastvrij. De zelfscan bij de streekwinkel was ook heel fijn en straalt ook vertrouwen uit.

    Juli 2025 - Marianne V.

  3. 8,1

    .

    Juli 2025 - Kelly V.

  4. 10

    Heerlijk Genoten ondanks het weer!

    Juni 2025 - Lisanne G.

  5. 9,8

    Het kindvriendelijke, schone huisje, de elektrische hottub, de festivalsfeer op het park, het cadeaupakketje in de bungalow, we voelden ons echt welkom

    Mei 2025 - Marthijn V.

  6. 9

    Geen recensie achtergelaten

    April 2025 - Laura V.

  7. 8,8

    We hebben heerlijk buiten gezeten, gezwommen in de hottub, lekker gegeten en de speelgoedbox was ook een leuke extra.

    April 2025 - Emma K.

  8. 8,8

    Geen recensie achtergelaten

    April 2025 - Rik v.

  9. 8,1

    - huisje zag er netjes uit - Fijne buitenruimte - wat een luxe met een bubbeltub - fijn dat je zelf het ledikant kunt verstellen We hebben een fijn weekend gehad! Heerlijk om pas om 16.00u te hoeven uitchecken! ♡slow living

    April 2025 - Tessa B.